Zombie Army 4: Dead War

Verdikt

Nejnovější příval nabroušených mrtvoláků ze série Zombie Army propukne již 4. února. Chystejte zbraně a spolubojovníky!

Počítač

WindowsWindows

Epic Games Store

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

PlayStation Store

Xbox OneXbox One

Microsoft Store
Předobjednat

Další informace

Výrobce: Rebellion
Štítky: střílečka, zombie, kooperace, akční

Hitlera se tak snadno nezbavíte. Když už si hrdinní vojáci mysleli, že usmrcením tyrana ukončili hrůzovládu, tak najednou povstal z mrtvých spolu s dalšími padlými německými vojáky. Nakonec se spojencům podařilo zabít i nemrtvého Hitlera a i tehdy si mysleli, že konečně bude čas k odpočinku. A opět se mýlili. Hitlerův nemrtvý odkaz žije dál v Zombie Army 4: Dead War.

Píše se rok 1946 a v našem světě je to poválečný rok. Ne ale v Zombie Army 4: Dead War, kde je Evropa nadále sužovaná armádami zombií. Vojáci, kteří prožívají teprve svůj první život, se ale nevzdávají a vyrážejí do italských uliček bojovat s páchnoucí hrozbou.

Nová Zombie Army je fajnová střílečka plná nechutností, která bude o fous lepší v kooperaci. Možná to nebude nové Left 4 Dead, ale je cosi uspokojivého na odstřelování nemrtvých snajperkou Karla Fairburna ze série Sniper Elite, ze které Zombie Army 4: Dead War přebírá ještě zpomalené záběry zachycující drcení nemrtvých varlat.

Na hordy můžete jít s odstřelovačkou i brokovnicí. Jakmile vám dojdou náboje, tak přijde vhod i pistole a v nejhorším případě jste vybavení nožem. Kromě toho se vám postupně dobíjejí speciální schopnosti specifické pro každou zbraň, svou postavu můžete vylepšit až na stou úroveň a odemykat tak modifikace pro zbraně.

Nechybí granáty pro velmi vypjaté situace, se kterými vypomůže i samotné prostředí plné vrtulových pastí a elektrifikovaných podlah. Na druhou stranu nemáme nejmenší tušení, jak si poradíte se zombifikovaným žralokem lidožroutem, případně, beze srandy, s nemrtvým tankem…

Příběhovou kampaň Zombie Army 4: Dead War si můžete zahrát sami nebo v kooperaci až čtyř hráčů a kromě ní bude k dispozici ještě režim hordy. Hra vyjde 4. února na PlayStationu 4, Xboxu One a na PC exkluzivně v Epic Game Storu.