Tanks A Lot

Verdikt
80

Patříte mezi ty hráče, kteří hledají zábavu na několik desítek minut denně? A máte ještě k tomu rádi tanky? Tanks a Lot je rychlá a zábavná akční arkáda, ve které máte neustále co dělat.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Stáhnout

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

Nedostupné

Další informace

Výrobce: BoomBit Games
Vydání: 1. června 2018
Štítky: tank, sběratelství, akční

Když se řeknou tanky, někdo si představí obří bitvy po vzoru druhé světové války, jiní možná World of Tanks. Napadlo by vás ale, že i tanky mohou být roztomilé? Tato hra vám ukáže, že to možné je. Váš tank bude navíc unikátní – složíte si ho ze svých oblíbených částí.

Základem je aréna, ve které se střetne celkem šest tanků rozdělených do dvou týmů. Vy však ovládáte jen jedno vozidlo, zbytek tvoří další hráči online. Ovládání je vážně snadné. Jedním prstem řídíte a druhým střílíte. Stačí klepnout vybraným směrem a váš tank vystřelí. Můžete prst také táhnout a tím mířit. Problém je, že si prstem snadno zacloníte výhled, a tak si třeba nevšimnete, že se tam objevil další nepřítel. A proti přesile mnoho nezmůžete ani při šikovném manévrování.

Je důležité zjistit, jaký styl hraní vám vyhovuje více. Chcete raději střílet plynule, ale za cenu nižšího damage? Nebo vás láká pořádný kanón, který se ale dlouho nabíjí, takže špatné míření může být váš konec? A co pásy? Preferujete bytelnost nebo rychlost? Právě tato rozhodnutí činíte při skládání vlastního tanku. Stačí drobná změna a kompletně změníte styl hratelnosti.

Skoro by se zdálo, že když dnes chcete dělat online hru zdarma pro telefony, mustr máte pevně daný. Všechny úspěšné hry dnes kopírují Clash Royale a tato není výjimkou. I zde získáváte bedny s kartami, které používáte k vylepšení. Také postupujete arénami, levelujete apod. Z toho také vychází, že pro plynulý postup se musíte vracet alespoň jednou denně na několik zápasů a v průběhu dne poctivě odemykat bedny s odměnami. Na dlouhá herní sezení to v žádném případě není.

Titul mě překvapil v tom, jak dobře funguje. Bitvy jsou rychlé, tank se ovládá dobře a herní styl si volíte sami. Pokud nebudete platit skutečnými penězi, může být postup pomalejší, ale jestli máte na hraní jen několik desítek minut denně, a máte rádi tanky, s touto hrou neuděláte chybu.