Sniper Ghost Warrior Contracts

Verdikt

Třetí díl Sniper Ghost Warrior se nepovedl. Otevřený svět působil víc škody než užitku, tempo se drolilo, zábava vytrácela. Chápou to i sami tvůrci, kteří návratem k prověřené formuli chybu de facto přiznávají. Sniper Ghost Warrior Contracts by měl vyjít ještě letos.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: CI Games
Štítky: taktická, first person, stealth, akční

Sniper: Ghost Warrior 3 chtěl být moderní hrou. Moderní ve smyslu otevřeného světa, který je dnes snad v každé druhé hře. A zle se mu to vymstilo. Tvůrci z CI Games se naštěstí poučili a po nepovedeném pokusu vypustit odstřelovače do širých plání se vrací k tomu, co jim šlo líp. Sniper Ghost Warrior Contracts totiž nabídne pouze dílčí mise s jasně daným začátkem a cílem.

Nájemný zabiják držící si odstup se tentokrát vydává na Sibiř, kde se bude potýkat s nepřízní studeného počasí. Kontrakty se budou odehrávat na semknutějších mapách, které ale budou mít dost prostoru pro různé přístupy k řešení zadání.

Kromě hlavní mise budete plnit i spoustu vedlejších úkolů, díky kterým si vyděláte ještě víc peněz a rychleji tak vylepšíte svůj realistický arzenál. Mise přitom můžete plnit úplně sami v rámci příběhové kampaně, ale najdou si i multiplayerové módy.

Se hrou se počítá ještě letos na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.