Shadow Warrior 3

Verdikt

Dvacet minut akcí napěchovaných záběrů z chystané nevážné, ale po čertech stylové akce vás nenechá na pochybách, že se máme na co těšit. Datum vydání ale zatím neznáme.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Devolver Digital
Štítky: parodie, fps, střílečka, first person, humor, akční

Když se jmenujete Lo Wang, musíte se pořádně otáčet, aby vás okolí bralo vážně. Hlavní hrdina série Shadow Warrior to moc dobře ví, a možná i proto může rychlost jeho tasení rozličných smrtících nástrojů konkurovat rychlosti chrlení dvojmyslných narážek a pubertálních vtípků. Shadow Warrior se po čtyřech letech vrací a Devolver se chlubí sedmnácti minutami záběrů z hraní.

Ty ukazují jediné – třetí díl bude ještě barevnější, pompéznější a krvavější než ty předchozí. Vývojáři hned v úvodu vytahují trumfy v podobě zničitelného prostředí a svižné kombinace užívání zbraní na blízko i na dálku spolu se speciálními schopnostmi.

Stejně jako minule můžete na obrazovce rozpoutat neskutečně lítou holomajznu, polští vývojáři z Flying Wild Hog se inspirovali třeba i v moderním Doomu a přinesli svou variaci na Glory Kills. Ty vám umožní vyrvat z nepřátel jejich nevšední tělesné části a použít je jako zbraň.

Velký prostor zjevně dostane i přitahovací hák, s jehož pomocí budete ladně překonávat propasti a větší vzdálenosti, ale také třeba využívat prvky prostředí, například výbušné sudy. Autoři ve videu také nápadně poukazují na to, že připravili slušné množství originálních nepřátel, což se jim ostatně dařilo už v minulých dílech. Je zřejmé, že i tentokrát budou humor a brutalita ruku v ruce hrát prim.

Technické zpracování vypadá velice slušně, tým opět využívá svůj vlastní Road Hog Engine. Zatím bohužel nevíme, na jaké platformy kromě PC hra vyjde, známý není ani konkrétní termín vydání.