Serious Sam 4: Planet Badass

Verdikt

Předchozí díly ne vždy úplně vážné, ale i přesto zatraceně dynamické a zábavné akční série Serious Sam si získaly řadu fanoušků. Ti si mohou oddechnout, protože ačkoliv to se čtyřkou chvíli vypadalo docela nahnutě, hra nakonec opravdu vzniká. Datum vydání zatím nebylo upřesněno.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: CroTeam
Štítky: parodie, fps, střílečka, humor, akční

Člověk vidí oznámení nového pokračování série Serious Sam a říká si, že to není zas tak dávno, co jsme dostali trojku. Pak ale zavítá na kartu hry a zjistí, že už jí táhne na neuvěřitelných sedm let. Kam se všechen ten čas poděl? No nic. Po povedené střílečce Serious Sam 3: BFE a stejně tak povedené twin-stick shooter odbočce Serious Sam: Bogus Detour se na nás valí plnohodnotný díl Serious Sam 4: Planet Badass.

Kéž bychom toho v tuhle chvíli mohli prozradit víc, ale nejde to. Ne že bychom snad věděli a nechtěli se podělit, ale tvůrci ze studia Croteam si všechny své karty nechávají na letošní výstavu E3. Tam se nás pokusí zaujmout (doufejme) záběry z hraní v rámci konference vydavatelství Devolver Digital.

Do té doby si musíte vystačit s všeříkajícím a zároveň nicneříkajícím teaser trailerem níže. V něm Sam kočíruje motocykl na prosluněné silničce a jen tak mimochodem sahá po brokovnici. Chvíli na to se zelená louka zalije červenou krví bezhlavé kamikaze. Závěr pak dává tušit, že nás opět čeká brutální řezničina. Serious Sam 4: Planet Badass si můžete dát do seznamu přání na Steamu. Více až na E3.