Railroad Corporation

Verdikt

Hraní si s vláčky není nikdy dost. Myslí si to tvůrci nového dopravního tycoonu Railroad Corporation, který si můžete vyzkoušet v programu předběžného přístupu.

Počítač

WindowsWindows

24,99 €Steam

Další informace

Výrobce: Corbie Games
Štítky: budovatelská, tycoon, strategie

Railroad Corporation nebude z těch her, které se zakopou v early accessu na několik let. Tvůrcům ze studia Corbie Games stačil pouhý půlrok na dokončení hlavní kampaně, takže se do dalšího vlakového tycoonu, který nevypadá vůbec špatně, pustíte už v průběhu listopadu.

Konkrétní datum je stále tajemstvím, ale snad stačí vědět, že není daleko. A zjevně je nač se těšit. Když Railroad Corporation vstoupila v květnu do předběžného přístupu, nabízela jen jednu kapitolu kampaně s několika misemi. Od té doby se dočkala nových misí, několika dalších map, multiplayeru a sandboxového módu.

I tak na hráče čeká ještě spousta dalšího obsahu. Plná hra dodá druhou kapitolu hlavní kampaně s dalšími misemi a mapami a kromě kampaně, sandboxu a multiplayeru otestujete své korporátní dovednosti v módu výzev. Tedy budete-li chtít a pustíte se do hry, která má už teď pěkné hodnocení na Steamu.