Police Stories

Verdikt
80

Zajímavá taktická střílečka, ve které budete potírat všechny možné formy zločinu. Plná verze hry by měla vyjít někdy ke konci roku, k dispozici je však bezplatné a zábavné demo.

Počítač

WindowsWindows

Oficiální stránky

Další informace

Výrobce: Mighty Morgan
Štítky: taktická, pixel art, indie hra, zdarma, akční

Nač to prodlužovat: Police Stories, ač teprve v zárodku, je v zásadě 2D shora viděnou verzí SWAT 4! Prakticky vše, co je k nalezení ve víc jak dekádu staré a dle názoru mnoha hráčů dodnes nepřekonané taktické (nejtaktičtější!) akci, lze najít i v Police Stories.

Náhodně generované rozmístění padouchů i rukojmí? Ano! Možnost vzdávání nepřátel? Jistě! Dirigování podřízených? Také tak - sice jen jednoho a nikoliv čtyř, ale to lze prominout. Rozvážný postup, který odměňuje přemýšlení namísto kovbojek? Tak určitě!

Police Stories od Billyho Morgana navíc, krom stejně kruté obtížnosti (jedna rána vás sundá jako nic), nabízí díky top-down pohledu i pocit jako Hotline Miami, což hře zjevně pomohlo ke zdárnému dokončení Kickstater kampaně a možná v budoucnu i ke komerčnímu úspěchu. Než se tak stane, můžete si vyzkoušet bezplatné demo a přesvědčit se o celé té kráse na vlastní oči.

Plná verze hry vyjde na Steamu někdy ke konci tohoto roku.