Poker Texas Hold'Em

Verdikt
20

Nevýrazná a nepříliš příjemná verze klasického texaského pokeru online. Hra je bez chuti, bez elánu, prkenná. Karbaníci mají lepších herních možností tucty po celém internetu.

Online hry

ProhlížečProhlížeč

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Geewa
Vydání: 5. května 2006
Štítky: karetní, browser-gaming, multiplayer, Zdarma, Online Hry, Online

Bluffování a čtení soupeře jsou veledůležité aspekty pokeru. Když nehrajete tváří v tvář, tyto prvky pochopitelně mizí. Už to z podstaty věci odsouvá virtuální pokery na druhou kolej, ale i tam probíhá lítá bitva - naleznete kvalitní adaptace, které nabízí řadu možností a povedený vizuál, nebo se můžete podívat na druhou stranu spektra, kde se skrývá Poker Texas Hold'Em.

Hra nenabízí téměř žádné funkce, na které je hráč online pokerů zvyklý - tedy například automatické položení, automatické dorovnání, dorovnávání do určité částky a podobně. Na druhou stranu by podobně pokročilé možnosti nejspíš ani nenašly využití, protože v Poker Texas Hold'Em se můžete utkávat jen a pouze v režimu heads up, tedy jeden na jednoho.

To je však jedna (navíc dosti minoritní) část skutečné hry. Klání ve více lidech, ve kterých leží skutečná taktika a hlavně zábava pokeru, hra zcela ignoruje. Přidejte k tomu příšerně naškálovaná tlačítka, která, navzdory své velikosti, pokud hrajete ve vyšším rozlišení, mají aktivní plochu o velikosti asi tak dvou milimetrů, nepěkný vizuál, nepřehledné zakončování partie, nepříjemné zvuky. Z mixéru vám vypadne produkt, který příliš hodnoty nepobral, a důvod jej upřednostnit před ostatními online pokery se hledá jen velice obtížně.