Pirate Kings

Verdikt
25

Simulátor mačkání červeného tlačítka za účelem zisku peněz. Má to své kouzlo. Peníze rozšíří ostrov, který vydělá peníze, které rozšíří ostrov…a tak dále. Na chvilkové vyblbnutí dobré, ale jinak jen ztráta času.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Stáhnout

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Stáhnout

Další informace

Výrobce: Jelly Button
Štítky: platby uvnitř hry, piráti, zdarma

Pirate Kings je neobvyklá hra z pirátského prostředí. Nenajdete tu souboje na moři, ani objevování skrytých pokladů. Čeká na vás něco jiného - výherní kolotoč!

Je to opravdu tak. Piráti si samozřejmě libovali v hazardních hrách, takže užití rulety není až tak velkým překvapením. K dispozici je maximálně 50 zatočení, které se dobíjejí každou hodinu po pěti. Vytočit si můžete buďto zlaťák v rozmezí jednoho tisíce až statisíců mincí nebo jedno ze čtyř speciálních políček. Jedno vám přidá několik zatočení navíc, dalším okradete náhodného hráče o celkem slušnou částku, třetím nahodíte obranu proti dotěrným soupeřům a poslední vás nechá vystřelit z děla na nepřátelský ostrov.

Celá hra se samozřejmě točí jen a pouze kolem třpytivých cinkátek, za která si postupně vybavujete a vylepšujete svůj ostrov. Koupíte si novou loď, postavíte pevnost, vztyčíte vlajku apod. Celkem vylepšujete pět kategorií až pětkrát a až se vám to povede, přestěhujete se na nový ostrov. Ten je potřeba opět plně zastavět, než se posunete na další atd. Každé přesunutí přitom vylepší jedno nejslabší políčko vašeho kolotoče, takže získáváte více a více peněz. Na již dokončené ostrovy můžete najmout až pět pirátů, kteří se postarají o každodenní příjem do vaši truhlice.

Takže jen neustále mačkáte červené tlačítko, vytáčíte odměny, rozšiřujete ostrovní pozemky a tak pořád dokola. Možná se to zdá jako nuda, ale Pirate Kings nabízí překvapivě mnohem více zábavy než jeho bratříček Board Kings od stejného studia. Zde sice musíte projít naprosto stejnými kroky jako soupeři, ale na rozdíl od Board Kings, kde prostě děláte to, na co stoupnete, se tady můžete rozhodnout, kterou část ostrova vylepšit jako první. Je jen na vás, zda těžce vytočené peníze investujete do pirátů, kteří vám budou vydělávat kontinuálně, nebo zda se radši zaměříte na objevování dalších ostrovů. I tak ale nejde o nic hlubokého, interakce s živým světem je spíše naoko a točení kolotočem vás bude bavit maximálně pár dní.