LOVE - A Puzzle Box Filled with Stories

Verdikt

Snad nikdo není prost chvílí, které zabolí, když se za nimi ohlédnete. Klíčových křižovatek, na kterých jste odbočili špatně. Adventura LOVE vás s trochou hořklosladkých podtónů nechá si vyzkoušet, jaké by to bylo, kdyby tato rozhodnutí šlo zpětně měnit.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Rocketship Park
Štítky: experiment, psychologický, adventura

„Non, je ne regrette rien,“ zpívá Edith Piaf, ale ta je jednou z mála, kteří v životě ničeho nelitovali. Sympatická nezávislá hříčka LOVE – A Puzzle Box Filled with Stories vypráví příběhy obyvatel jednoho bytového komplexu, kteří ve svých životech udělali nejedno mizerné rozhodnutí. Naštěstí jste tu vy a vaše schopnost cestovat v čase, abyste trápení svých sousedů mohli úspěšně zahnat.

LOVE je experimentální příběhovou hrou malého studia z kanadského Ontaria jménem Rocketship Park: „Každý člověk má svůj příběh. Každý příběh má svou výčitku. Ale co kdyby šla minulost změnit? LOVE je logickou hříčkou o hledání vášní, které jsme ztratili, a o lidech, kteří nám pomáhají je zase najít.“

Se svými novými sousedy se musíte nejprve seznámit a nechat si od nich vypravovat životní příběhy, abyste mohli najít okamžik, který definoval jejich současnost – a pak ho změnit. Může to být zbytečný rozchod, promarněná příležitost i zdánlivě nevinná poznámka, na kterou si ale starousedlíci vzpomenou i po letech.

LOVE bude fungovat na principu pohyblivého diorámatu s hádankami inspirovanými point-and-click adventurami. Spíš než logické myšlení budete muset z hloubi duše vyštrachat empatii, při řešení se vám nicméně bude hodit obojí. V časovém kontinuu se totiž můžete zatoulat snáz, než by se mohlo zdát.

Pomozte svým sousedům a přátelům trochu prozářit životy nejen tím, že jim odpovíte na obligátní: „Co by kdyby…“ LOVE – A Puzzle Box Filled with Stories vyjde na Steamu někdy během letošního roku.