Little Nightmares II

Verdikt

Malé velké noční můry se vrací. Pokračování hororového dobrodružství vypadá... inu, docela prvotřídně děsivě, co si budeme nalhávat. Hra dorazí 11. února 2021.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Tarsier Studios
Štítky: horor, dobrodružná, plošinovka, akční

V Americe to možná nevnímají tak jako my, protože u nich ve chvíli vydání nové upoutávky nepanovala černočerná tma. Pustit si takhle před půlnocí nový trailer hororových Little Nightmares 2 není v souladu s klidným spaním. Vážně, sledujte jen na vlastní nebezpečí.

Není pochyb, že tohle by se snadno mohlo stát jedním z klenotů příštího roku, aspirantem na nejlepší horor. Ať už jde o děsivou pianistku, třesoucí se pokroucené bytosti, nebo tu opravdu ohavnou sprintující ruku!

I ti z nás, co si nelibují ve strachu, ale i tak dokážou ocenit kvalitu tohoto traileru i případnou kvalitu výsledné hry, kterou si nejspíš na konto nervové vyrovnanosti nebudou chtít zahrát... Little Nightmares 2 má brzy ukázat další záběry z hraní a už teď dostává konkrétní datum vydání – 11. února na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi, později v roce 2021 i na nové generaci konzolí.