LEGO Friends Džusový bar

Verdikt
5

Počin, který můžete hrou nazvat jen s mírným sebezapřením. Dohrání trvá sotva několik sekund a proto se můžete pokusit jím na chvíli zabavit opravdu jen ty nejmenší ratolesti.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: LEGO
Vydání: 11. března 2014
Štítky: browser-gaming, zdarma, dětská, pro děti do 5 let, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online

Dětské hry z provenience známé stavebnice všeobecně neoplývají monumentální délkou, epickým příběhem či bohatým herním obsahem. Jedná se většinou o rychlovky, ve kterých je třeba opakovat pouze pár úkonů, a proto jsou vhodné spíše pro menší děti. I ve skupině her podobného ražení však Džusový bar ční jak bolavý zub - je totiž ještě mnohem kratší a chudší.

Time management hry dokážou být zábavné. Rychle plnit zadání, kombinovat ovoce, obsluhovat zákazníky či hosty večírku? Ano, to by nemuselo být špatné, jenže Džusový bar nic takového nenabízí. Úkol hry se totiž popisuje dosti obtížně, protože tu vlastně žádný není. Vcelku očekávatelně nelze prohrát, ale i dokončení se za výhru dá považovat jen s pořádným využitím představivosti. Hráč zhruba dvakrát klikne na ovoce, které má slečna namixovat, následně vybere třešničku, paraplíčko, barvu slánky a... konec hry. Ano, pointou této hry je si dát virtuální sklenici džusu. Je to hezky barevné, takže opravdu malé děti mají naději, ale ostatní tu moc zábavy nenajdou.