It Takes Two

Verdikt

Pokud můžeme soudit podle kvality předchozí tvorby, je se na co těšit. Tvůrci ze studia Hazelight mají kooperaci v malíku a oznámení novinky nás tudíž nenechalo v klidu. Hra vyjde příští rok.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Hazelight
Štítky: multiplayer, kooperace, akční

EA Originals je přidružené vydavatelství společnosti Electronic Arts, které se zaměřuje na menší hry nezávislých vývojářů. V minulosti pod touto značkou vyšla poutavá dobrodružství jako Sea of Solitude, Fe a oba díly série Unravel. Po nedávném streamu EA Play víme o dalším.

Studio Hazelight před dvěma lety vydalo hodně zajímavou akční adventuru A Way Out určenou striktně pro dva hráče, z nichž se každý chopil jednoho z vězňů a společně pak prchali z vězení. Každý z hráčů přitom prožíval něco jiného, občas se jejich cesty sešly, aby si vzájemně pomohli, ale jindy čekal na každého z nich jiný úkol.

A i další hra těchto tvůrců s napovídajícím názvem It Takes Two bude kooperačka pro dva hráče. Tentokrát ale půjde o akční plošinovku, ve které se z vás stanou dvě panenky. To, co prožijete, bude pravděpodobně výplodem fantazie malé holčičky, jejíž rodiče jsou na kordy, a tak zahání smutek svými hadrovými kamarády a jejich vzájemnými vztahy.

It Takes Two je z nedávno oznámených her tou nejtajemnější, protože její trailer nabízí pohled pouze na trojici prostředí, ale nic z hratelnosti. Se hrou se počítá v příštím roce na zatím nespecifikovaných platformách.