Hitman 3

Verdikt

V roli holohlavého agenta 47 budete přicházet nepozváni a odcházet nepoznáni v závěru výpravného příběhu celé trilogie. Hra by měla vyjít v lednu 2021.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: IO Interactive
Štítky: stealth, third person, akční

Holohlavý zabiják pořád nemá dost. Ještě jednou se vrátí, aby na sebe navlékl bláznivý kostým a provedl další kreativní vraždičku na zakázku. Nebo, pokud za něj zrovna hraje některý méně sofistikovaný jedinec, prostě k cíli přiklusal a hodil mu do hlavy sekeru.

Dámy a pánové, Hitman 3. Slovy vývojářů ten vůbec nejintimnější kontrakt kariéry Agenta 47. Ale to jsou slova velice silná, poněvadž i v prvním a druhém díle bylo té intimity dost a dost. Kolik lidí už agent utopil na záchodě v jejich vlastních zvratkách! Existuje osobnější zážitek?

Ekosystém třetího dílu je skutečným završením trilogie v tom smyslu, že se do něj přenese postup z dílu minulého. V Hitmanovi 3 bude dokonce hratelná úplně celá novodobá trilogie, pravděpodobně podobným způsobem, jakým se skrz DLC ve dvojce zpřístupnily mise z jedničky.

„Smrt čeká.“ To je podle všeho slogan nové hry. Je jasné, že smrt čeká na spoustu cílů, ale dotkne se osobně i Agenta 47? Pochmurný tón marketingových materiálů by tomu nasvědčoval, ale na druhou stranu, noví Hitmani excelují hlavně při navozování dětinské radosti z toho, jak jste zase někoho inspirativně zmasakrovali. Na nějakou depresi není místo.

Tak tedy v lednu příštího roku. Tak tedy na PlayStationu 5. A kromě něj i na Xboxu, PC a na současné generaci konzolí, protože ubít mezinárodního teroristu golfovou holí, zatímco na sobě máte kostým jednorožce, si zaslouží každý.