Druidstone: The Secret of the Menhir Forest

Verdikt

Fandové tradičních fantasy RPG mají v poslední době hody. Zda se k povedeným titulům přidá i tahové dobrodružství Druidstone od tvůrců hry, co oživila žánr krokovacích dungeonů, zjistíme 15. května.

Počítač

WindowsWindows

Oficiální stránky

Další informace

Výrobce: Ctrl Alt Ninja
Štítky: tahová, fantasy, indie hra, rpg

Malebná grafika, druidi, souboje, hádanky. Nebo je pro vás ještě lákavější označení taktické, singleplayerové, tahové RPG? Druidstone: The Secret of the Menhir Forest to vše splňuje a nechá vás to okusit už za dva týdny.

Možná v tom vidíte XCOM, možná sérii Expeditions. V každém případě z Druidstonu vyzařuje taková příjemná aura. Nenápadná hra, která by mohla zaujmout příběhem, taktickými možnostmi v souboji, ale jak se nyní ukázalo, i zástupem mnoha a mnoha hádanek, které ke svému vyluštění vyžadují spolupráci několika postav.

Konečně víme i cenovku, která není posazená do nesmyslných výšin. Druidstone: The Secret of the Menhir Forest vyjde na Steamu 15. května za 25 dolarů. Do té doby můžete hru předobjednávat z oficiálních stránek s 10% slevou a digitálním artbookem, který bude dva týdny po vydání dostupný samostatně za 5 dolarů.