Devil's Hunt

Verdikt

Válka mezi dobrem a zlem je jedním ze základních pilířů lidské kultury všeobecně. Náhledy a úhly pohledu se samozřejmě můžou lišit, ale podstata zůstává. A těžko hledat prozaičtější znázornění obou stran, než je nebe a peklo. Andělsko-ďábelská akce Devil's Hunt to však bere pěkně od píky. Do bitvy se budeme moci pustit někdy příští rok, kdy hra vyjde.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Layopi Games
Štítky: fantasy, third person, bojová, akční

Andělé a démoni si zase chtějí dát po čuni. Desmond je přitom jediný, kdo dokáže zvrátit průběh krvavé války ve prospěch jedné ze znepřátelených stran. Sám totiž není ani jedno. Navenek normální člověk, kterému v hrudi tepe chladné srdce démona. Na konci vašeho řádění bude svět buď pod nadvládou lidí, nebo démonů. Nové video se záběry z hraní upozorňuje, že kromě pěstních soubojů dojde i na příběh plný zrady, pomsty a lásky.

Trailer výše se – co se soubojů týče – zaměřuje pouze na efektní vyvražďování démonických monster, jejichž smrt je často prezentovaná filmečkovým zakončovákem. Zajímalo by nás, jestli je vlastně nutné tyto nepochopené tvory zabíjet. Půjde kolem nich jednoduše projít a následně Desmondovy démonické pařáty zabořit do páteří obyčejných smrtelníků? Snad je přesně tím myšlena avizovaná možnost volby strany.

Video dále nastiňuje příběh. Desmond je hnán pomstou, přičemž za sebou zanechává milující dívku, která sice nesouhlasí s jeho rozhodnutím, ale na její lásce to nic nemění. Pokud se o příběhu chcete dozvědět víc, přečtěte si polský román Equilibrium (v originále Równowaga) od spisovatele Pawła Leśniaka, na němž Devil’s Hunt staví.

Hra vyjde ve třetím kvartálu příštího roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.