Devil's Hunt

Verdikt

Válka mezi dobrem a zlem je jedním ze základních pilířů lidské kultury všeobecně. Andělsko-ďábelská akce Devil's Hunt to však bere pěkně od píky. Do bitvy se budeme moci pustit v září na počítačích a příští rok na konzolích.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Layopi Games
Štítky: fantasy, third person, bojová, akční

Démoni jsou zlí, to ví každé malé dítko. Hlavní hrdina Devil‘s Hunt Desmond zjišťuje, že by mohl být jedním z nich. Démonem, ne dítětem. Každopádně z toho nemá moc velkou radost a vy mu s tímhle vnitřním rozkolem dobra a zla budete muset na podzim pomoct. Nebo příští rok na konzolích včetně Switche.

Původně měly všechny verze vyjít najednou, tvůrci z Layopi Games spolu s vydavatelem 1C Entertainment se ale rozhodli, že bude odsunutí konzolových edic na příští rok pro všechny lepší. Na PC se peklem, Jeruzalémem a Miami budete moct probojovat už od 17. září.

Desmond se aspoň na začátku tváří jako obyčejný chlápek, pokud tedy obyčejní chlápci z Miami nosí předražené značkové tenisky, jednou zdědí obří rodinný podnik a mají tak trochu nadpřirozené schopnosti. Příběh se zakládá na knížce Equilibrium od Pawła Leśniaka, tentokrát ale o Desmondově osudu rozhodnete vy. Využijete své síly k vykořisťování nevinných, nebo budete zachraňovat koťátka? Neodpovídejte.

Mezi démonickou a lidskou formou můžete různě přepínat podle situace, pro boj na blízko se samozřejmě křehká schránka z masa a kostí hodí míň než kámen, láva a pekelná aura. Na druhou stranu, ani andělé v tomhle světě vlastně nejsou žádní svatoušci. Časem se budete muset rozhodnout, na které straně je vaše místo.

Devil‘s Hunt vypadá trochu jako přístupnější západní variace na Devil May Cry, zatím nezkomplikovaná spoustou příběhových zvratů a cestováním časem, takže pokud vás hack‘n‘slash bez zbraní láká, počkejte si na září.