Demon's Souls

Verdikt

Ono se není až tak čemu divit, soulsovky jsou takový fenomén, že návrat k té první nakonec přijít musel. A kdo Demon Souls zná, ví, že si moderní kabátek rozhodně zaslouží. Datum vydání zatím neznáme.

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Bluepoint Games
Štítky: hd remake, third person, akční, rpg

Po 11 letech se nová Demon’s Souls, podle nás s Bloodborne nejtemnější hra od From Software, vrací v kompletním remaku. Vyjde na PlayStationu 5 neznámo kdy a nepracuje na ní From Software. Ti mají dost práce s Elden Ring (pořád ani slovo), remake obstarají profíci na tuhle práci z Bluepoint Games. O tom, že jsou to ti nejpovolanější, vás snad přesvědčí fakt, že stojí za brilantním remakem Shadow of the Colossus.

Mnoho dalších detailů nevíme, ale doufám, že zůstanou zachovány všechny detaily v rámci hratelnosti, které dělaly z Demon’s Souls unikátní hru i v rámci Souls série. Víme, že zde bude nový mód Fractured, což nevíme, co je, plus možnost zvolit si mezi dvěma grafickými módy – maximálním vizuálním pozlátkem a co nejstabilnějším frameratem.

Popravdě se na návrat opravdu hodně těšíme, protože původní hra vizuálně dost zestárla a prospěje i čerstvá krev do žil onlinové komunity, která je pro tenhle titul hodně důležitá.