Cyberpunk 2077

Verdikt

Nadšení rozhodně nemizí! Do vydání sice ještě zbývá pořádná porce času, ale hra už teď vypadá fantasticky. Posuďte sami.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: CD Projekt RED
Štítky: dystopie, sci-fi, first person, kyberpunk, rpg

To, o čem se v posledních dnech psalo v podstatě všech herních médiích, si můžete prohlédnout na vlastní oči. CD Projekt ukázal své kompletní demo Cyberpunk 2077, které předváděl na Gamescomu a v trochu obměněné podobě na E3, a že se je nač dívat. 

Čekali jsme hodně, ale tohle je ještě o úroveň výš a všechny nenaplněné sny o komplexní kyberpunkové hře, která se posune nad limity Deus Ex, se možná naplní. Ostatně, na svém twiterovém účtu se nadšením utrhl ze řetězu i David Goldfarb, někdejší šéf vývoje Battlefieldu 3 a Bad Company 2. Z řady extatických výkřiků stojí za vypíchnutí poznámka, že je to první FPS CD Projektu a výsledek je z hlediska pocitu ze střelby skvělý.

Rádi jsme také za atmosféru. Máme pocit, že Cyberpunk 2077 by mohl naplnit odkaz spisovatelů jako Gibson, Stephenson, Otomo či Sterling. A asi není co víc říkat, prostě si video pusťte a začněte přemýšlet o tom, jaký cyberware si necháte nadrátovat do těla.