Burger Shop 2

Verdikt
75

Pokud máte rádi nenáročné a odpočinkové hry, ve kterých se staráte o restaurace a podobně, Burger Shop 2 dokáže parádně zabavit.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Koupit

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Koupit

Počítač

WindowsWindows

Oficiální stránky

Další informace

Výrobce: GoBit Games
Štítky: casual, time management, simulace, strategie

Her, ve kterých je potřeba obsloužit zákazníky chtivé čehokoliv, co zrovna servírujete, existují celé tucty. Vývojáři vás nechají podávat zmrzlinu, nosit kávu, péct koláče a bůhvíco ještě. Proč by si tedy vaší pozornost měl zasloužit Burger Shop 2, tedy hra, která na první pohled není ničím výjimečná?

Možná právě tím. Důvěrně známou hratelností, která po vás nebude chtít, abyste se snažili pochopit novátorské principy a nevybalí na vás ani jeden zvrat. Hra je opravdu odpočinková, příjemná, uklidňující. Neobsahuje pochopitelně žádné násilí, takže se hodí i pro děti.

Co naopak obsahuje, je velmi pestrá paleta jídel a zákusků, které budete hladovým zákazníkům servírovat ve více než sto úrovních. Postupy nutné k přípravě se vcelku rychle střídají, nehrozí tedy, že by se z obsluhování stala jen automatická rutina. Hra má dobře nastavené tempo a náročnost - úvodní úrovně jsou opravdu velmi oddychové, zatímco v těch posledních už budete muset s tácy pěkně kmitat, jednou rukou mačkat hořčici do sendvičů, druhou plnit kelímky zmrzlin a limonád naráz a podobně.

Hra je technicky bezvadná, ovládání je dobře odladěné, hudba ani grafika neurazí. Zvuky si rovněž zaslouží pochvalu, protože jsou příjemně autentické a dotvářejí atmosféru rušné restaurace. Pokud tedy hledáte něco odpočinkového z podobného žánru, Burger Shop 2 lze rozhodně doporučit. K dispozici je verze obsahující první hodinu zdarma, poté je nutné si zakoupit verzi plnou.