Bloody Climber

Verdikt
80

Náročná, ale zábavná hra na postřeh. Jednoduchá na pochopení, ale obtížná na zvládnutí. Jako ukrácení dlouhé chvíle poslouží ideálně.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: gregoryprogrammer
Vydání: 15. října 2014
Štítky: browser-gaming, arkáda, na postřeh, zdarma, plošinovka, nejhranější na starých hry.cz, akční, online

Pokud už vás nebaví Icy Tower, ale nechcete opustit žánr nekonečného šplhání vzhůru, může se vaší novou oblíbenou hrou klidně stát právě Bloody Climber. Principy zůstávají zachovány - před vaší postavičkou se tyčí věž, jejíž vrchol je v nedohlednu. Cílem je dostat se co nejvýš.

V tom vám bude bránit pořádně bohatý arzenál pastí. Shora padají kotouče pil, zespoda vyrážejí bodce, všude číhají nášlapné miny, a po chvíli začnou vyrážet nebezpečná kopí i ze stran. Jak už samotný popis napovídá, hra rozhodně není snadná. Však ji také nelze v pravém slova smyslu dohrát, s vaší smrtí se počítá, pointou je ji jen co nejvíce oddálit.

Ovládání je přesné, hra je díky němu chytlavá a zábavná. Na plošinkách můžete navíc nalézt zlaté mince, za něž si lze obratem pořídit třeba vyšší skoky či rychlejší postavu, což samozřejmě umožní vyškrábat se zase o trochu výš. Hra tak kombinuje roguelike principy, které známe z klasických počítačových her, s primitivní (nikoliv jednoduchou) skákací hratelností - a výsledný mix je překvapivě kvalitní.