Blood (Remaster)

Verdikt

Stará klasika na moderních systémech s novodobými funkcemi a lepším rozlišením? Pro studio Nightdive žádný problém. O přeleštěné verzi Blood bude k dispozici více informací již brzy.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Night Dive
Štítky: hd remake, first person, střílečka, pixel art, retro, akční

Nemrtvý pistolník Caleb na výpravě za pomstou Černobohovi se vrátí, aby se mu pomstil ještě jednou. O remaster hororové střílečky Blood, za kterou v roce 1997 stálo studio Monolith, se postarají Nightdive Studios. V minulosti už pro moderní systémy upravili Turok 2: Seeds of Evil, momentálně kromě Blood pracují i na dlouho očekávaném remaku System Shocku.

„Blood se stalo jednou z legend své doby a plánujeme zachovat všechno, co činí hru tak skvělou. Vlastně potřebuje jen minimální úpravy, aby si ji užilo i současné publikum,“ tvrdí producent Daniel Grayshon. Engine Kex, skrz který Nightdive přivádějí staré hry zpět k životu, Blood umožní uplatnit grafické možnosti, jaké nabízí DirectX nebo Vulkan.

Remaster vylepší kromě grafiky i zvukovou stránku a přidá podporu modů z platformy Steamworks. Nightdive zatím neprozradili, kdy se staronového Blood dočkáme, uvolnili jen pár obrázků, abyste si mohli udělat představu, jak bude vypadat. Více informací plánují vypustit v nadcházejících týdnech.