Assassin's Creed Valhalla

Verdikt

Nejnovější pokračování světoznámé ságy, které se tentokrát podívá na výlet do severské mytologie, se na nás chystá už v listopadu. Tak osvěžte runy, nabruste sekery a pusťte si k tomu třeba Danheima - hra vychází 17. listopadu.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Ubisoft
Štítky: historická, severská mytologie, third person, otevřený svět, adventura, akční

Asi největší událostí streamu Ubisoft Forward bylo pořádné představení nadcházejícího Assassin’s Creed, který se vydá mezi Vikingy. Můžete se třeba podívat na oficiální šestiminutové záběry z hraní shrnující to nejdůležitější ze hry.


Ale ve světle záplavy nových videí by snadno mohla zapadnout jedna velmi důležitá informace, a totiž datum vydání Assassin's Creed Valhalla. Ubisoft si jako svůj Den D vybral 17. listopad, ale zřejmě chodí kolem horké kaše, co se vydání na nové generaci konzolí týče.

V závěru delšího videa, které můžete zhlédnout zde, totiž stojí: „17. listopadu na Xboxu One“ a pod tím o něco menším písmem: „Také vychází na Xbox Series X“. Naznačuje to pozdější vydání na obou nových konzolích, přičemž se určitě nebojte exkluzivity Xboxu One. Assassins Creed Valhalla vyjde zároveň na PC i PlayStationu 4.