The Last Campfire

Verdikt

Myslíte si, že autoři No Man's Sky umí jenom survivaly? Chyba! The Last Campfire je klasická, na citech založená adventura, která by měla vyjít letos v létě.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Nintendo SwitchNintendo Switch

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Hello Games
Štítky: dobrodružná, adventura

To to trvalo. Studio Hello Games známé prakticky jen vesmírným survivalem No Man’s Sky už v prosinci roku 2018 představilo svou další hru The Last Campfire, ale až nyní dostáváme nový trailer. Na mnohem menším projektu pracuje jen několik vývojářů a svůj emotivní výtvor vypustí do světa v létě.

Adventura The Last Campfire toho na sebe opět mnoho neprozradila, ale nové video dává tušit, že o emoce nebude nouze. Stanete se jakýmsi maňáskem nazývaným Ember putujícím po světě, který už dávno opustil život. Samota spojená s tmou vyvolávají pocity smutku, ale to se brzy změní.

Vypadá to, že se vám podaří osvobodit jakési světlo, možná duši, která rozzáří temné prostory kolem vás a vrátí do prostředí život. Dokonce umí vrátit život i zkamenělým bytostem, ale zjevně je naživu neudrží věčně.

Hello Games jsou pěkně tajnůstkářští ohledně své nové hry, ale asi je to dobře. Mohlo by být zajímavé objevovat, co se se zdejším světem stalo a co můžete udělat pro jeho záchranu. Určitě to bude nějak souviset s posledním táborákem, který je jednak v názvu hry, jednak v závěru videa. Jakmile oheň vyhasl, všichni se proměnili v kámen.

Adventura The Last Campfire vyjde letos v létě na počítačích, PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi.